Gramatyki i ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego

Gramatyki i ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego.Podstawą niezbędną do porozumiewania się w jakimkolwiek języku jest znajomość jego reguł gramatycznych i umiejętność ich prawidłowego zastosowania. Tylko wtedy możemy wyrazić to, co w danej chwili mamy na myśli i zrozumieć zapisane lub usłyszane zdanie. Ta część naszego katalogu oferuje przegląd gramatyk i ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych do nauki języka hiszpańskiego. Mając nawet najlepszy podręcznik do nauki, potrzebujemy gramatyki języka hiszpańskiego. Dobra gramatyka hiszpańska pozwoli poznać struktury tego języka. Dzięki jasnym definicjom poszerzy naszą wiedzę.  Również żaden najlepszy podręcznik do hiszpańskiego nie zawiera wystarczającej ilości ćwiczeń. Niezależnie od zagadnienia, czy dotyczących słownictwa, czy użycia czasów hiszpańskich, czy odmiany czasowników, czy liczebników. Podręczniki z zasady są opracowywane do uczenia języka hiszpańskiego jako obcego. I sprzedawane na całym świecie. Niestety nie uwzględniają specyfiki języka polskiego, a co za tym idzie, niezbędne są dodatkowe ćwiczenia. Aby ułatwić znalezienie odpowiedniej książki, podzieliliśmy gramatyki i ćwiczenia do języka hiszpańskiego dla osób na każdym poziomie zaawansowania według dwóch kryteriów. Pierwszy podział odnosi się do podziału na poziomy językowe. Podobnie jak w przypadku podręczników tak i w ćwiczeniach obowiązuje podział według opisu Rady Europy. Toteż mamy zaznaczony poziom A1-A2, B1-B2 lub C1-C2 przy każdej pozycji.Drugie kryterium dotyczy poszczególnych kompetencji językowych. Nasz podział obejmuje: gramatykę i struktury gramatyczne, wypowiedzi pisemne oraz wypowiedzi ustne. Wśród wydawców wyróżniają się dwa. Edelsa z kultowym Uso de la gramatica, który jako jedyny doczekał się edycji w nowej, unowocześnionej, kolorowej wersji. Drugim jest SGEL, publikujący opracowania Concha Moreno, z których każde bije rekordy sprzedaży. Wydawnictwo Fundación Santa Maria od lat wznawia Gramatica de uso, poszerzając je na wszystkie poziomy zaawansowania. Dzięki nim sprawdzisz swoje dotychczasowe umiejętności i z pewnością podniesiesz swoje kompetencje językowe, a nauka stanie się dla Ciebie przyjemnością. Pomoc przy wyborze książek do nauki języka hiszpańskiego Tylko od Ciebie zależy, za pomocą jakich materiałów nauczysz się mówić, słuchać, pisać i rozumieć w języku hiszpańskim

Gramatyki i ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego

Są 169 produkty

Showing 1-12 of 169 rzeczy

Aktywne filtry

ELE en gramática C1- C2

ELE en Gramática C1- C2 to oststni poziom z serii ELE en ...dotyczącej gramatyki hiszpańskiej dla osób zaawansowanych. Wersja cyfrowa tego podrecznika kosztuje 53,00 zł.

Cena 77,00 zł

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Avanzado B2+ Colección PRÁCTICA to podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie B1 z serii Colección PRÁCTICA. 

Cena 68,00 zł

La conjugación verbal El...

La conjugación verbal El uso de los verbos en el español de España y de America Latina Prácticos ELE to pozycja z serii Prácticos ELE, która przedstawia podstawowe normy związane z ortografią, gramatyką, odmianą czasowników i słownictwem.

Cena 49,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 115,00 zł

Ortografía esencial: con el...

Ortografía esencial: con el español que se habla en España y en América Latina Prácticos ELE to pozycja z serii Prácticos ELE, która przedstawia podstawowe normy związane z ortografią, gramatyką, odmianą czasowników i słownictwem.

Cena 28,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática española Avanzado libro Nueva edición to unowocześniona wersja kultowej trylogii Uso de la gramatica. Można z niej korzystać z aplikacji a klucz jest do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Cena 95,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1- A2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. 

Cena 114,00 zł