Gramatyki hiszpańskie poziom C1-C2

Gramatyki hiszpańskie poziom C1-C2

Aktywne filtry

ELE en gramática C1- C2

ELE en Gramática C1- C2 to oststni poziom z serii ELE en ...dotyczącej gramatyki hiszpańskiej dla osób zaawansowanych. Wersja cyfrowa tego podrecznika kosztuje 53,00 zł.

Cena 77,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 115,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática española Avanzado libro Nueva edición to unowocześniona wersja kultowej trylogii Uso de la gramatica. Można z niej korzystać z aplikacji a klucz jest do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Cena 95,00 zł

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Superior C1- C2 Colección PRÁCTICA to podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie B1 z serii Colección PRÁCTICA.

Cena 68,00 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 – C2 online to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń.

Cena 110,70 zł

Análisis sintáctico Teoría...

Análisis sintáctico teoría y práctica autorstwa Gómez Torrego, uznanego autorytetu gramatyki normatywnej, to pozycja z serii obejmującej Las normas académicas; ultimos cambios, Gramática didáctica del español,

Cena 147,00 zł

El español coloquial en la...

352/5000
Praktyczny przewodnik do analizy języka kolokwialnego, skierowany dla studentów języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym.
Analizuje różne rejestry i odmiany potocznego języka hiszpańskiego
w celu wzmocnienia ich wykorzystania w nauczaniu i rozwoju kompetencji
komunikatywny w rozmowie.
Obejmuje ćwiczenia.
Cena 68,00 zł

Manual práctico de los...

Manual práctico de los tiempos del pasado to szczegółowe omówienie tworzenia i użycia czasów przeszłych w języku hiszpańskim. Obszerna, ponad 200 stronnicowa pozycja.

Cena 89,00 zł

Curso de Lectura,...

Curso de lectura, conversación y redacción Superior to trzeci z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción składającej się z trzech poziomów elemental, intermedio i avanzado. Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Cena 101,00 zł