Gramatyki hiszpańskie poziom A1-A2

Gramatyki hiszpańskie poziom A1-A2

Aktywne filtry

ELE en gramática A1- A2 con...

ELE en gramática A1 - A2 con soluciones El referente que auna teoría y práctica to podręcznik na poziomie podstawowym dotyczący gramatyki hiszpańskiej. 

Jest też wydany w formie e-booka, kosztuje 46,00 zł.

Jest podzielona na rozdziały:

  • ¡FIJESE!plansza z przykładami językowymi pokazanymi w kontekście zagadnień omawianych w rozdziale,
  • ASÍ SE CONSTRUYEfiszka z regułami gramatycznymi,
  • ASÍ SE USAfiszka wyjaśniająca użycie form i ich kontekst,
  • PRACTIQUE CÓMO SE CONSTRUYEczęść poświęcona ćwiczeniom struktur, 
  • PRACTIQUE CÓMO SE USAczęść poświęcona pracy nad formami w ich kontekście,
  • MIS CONCLUSIONESsprawdzanie zrozumienia i opanowania materiału danej lekcji,
  • SOLUCIONES klucz do wszystkich zadań, 
  • 2 CD audio pomagające utrwalać struktury gramatyczne.
Cena 65,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1-A2 Teoria y practica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. Zakres materiału odpowiada poziomom zaawansowania A zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Jest jedną z gramatyk języka hiszpańskiego z ćwiczeniami z najbardziej czytelnym układem.

Cena 98,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1-B2 Teoria y practica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Zakres materiału odpowiada poziomom zaawansowania A1-B2 zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Jest jedną z gramatyk języka hiszpańskiego z ćwiczeniami z najbardziej czytelnym układem.

Cena 95,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática española Elemental libro Nueva edición to unowocześniona wersja kultowej trylogii Uso de la gramaticaJest gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. 

Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe. Można z niego korzystać w aplikacji. 

Książka służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 99,00 zł

Uso escolar A2+ Aula de...

Uso escolar A2+ Solucionario to klucz do drugiego z trzech tomów będących kompendium gramatycznym j.hiszpańskiego dla młodzieży na poziomach A1, A2+ i B1.

 Materiał gramatyczny jest zaprezentowany w przystępnej formie. Pomaga ona młodym osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego odkrywać i systematyzować reguły gramatyczne.

 

Cena 48,00 zł

Uso escolar A2+ Aula de...

Uso escolar A2+ to drugi z trzech tomów będących kompendium gramatycznym j.hiszpańskiego dla młodzieży na poziomach A1, A2+ i B1.

 Materiał gramatyczny jest zaprezentowany w przystępnej formie. Pomaga ona młodym osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego odkrywać i systematyzować reguły gramatyczne.

Jest wydany w serii Aula de gramática.

Cena 98,00 zł

Uso escolar A1 Aula de...

Uso escolar A1 Soluciones to klucz do pierwszego z trzech tomów będących kompendium gramatycznym j.hiszpańskiego dla młodzieży na poziomach A1, A2+ i B1

Material gramatyczny jest zaprezentowany w przystępnej formie. Pomaga ona młodym osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego odkrywać i systematyzować reguły gramatyczne.

Cena 48,00 zł

Uso escolar A1 Aula de...

Uso escolar A1 to pierwszy z trzech tomów będących kompendium gramatycznym j.hiszpańskiego dla młodzieży na poziomach A1, A2+ i B1Material gramatyczny jest zaprezentowany w przystępnej formie.

Pomaga ona młodym osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego odkrywać i systematyzować reguły gramatyczne.

Cena 96,00 zł

Gramática en contexto Curso...

Gramática en contexto Curso de gramatica para comunicar to kurs gramatyki języka hiszpańskiego jako obcego. Łączy teorię i praktykę w jednym tomie na poziomach A1, A2, B1 i B2

Cena 136,00 zł

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Inicial A2 Colección PRÁCTICA to podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie A2 z serii Colección PRÁCTICA

Cena 78,00 zł

Gramática práctica de...

Gramática práctica de español para Jóvenes A1-A2 to gramatyka języka hiszpańskiego dla nastolatków. Jest opracowana na podstawowym poziomie zaawansowania A1-A2. Książka prezentuje nie tylko materiał gramatyczny, ale i strategie zapamiętywania reguł, struktur i użycia. 

Słownictwo przedstawione jest w kontekście w rozdziałach tematycznych. Zawiera dużą ilość ćwiczeń i nadaje się do pracy zarówno w klasie, jak i dla samouków. Pomocna w przygotowaniach do egzaminu DELE Escolar.

Cena 104,00 zł

¡Dale a la gramatica! A1...

¡Dale a la gramática! A1 275 ejercicios + soluciones + CD to pozycja z serii ¡Dale a la gramática! na poziomie A1

Serię ¡Dale a la gramática! tworzą 4 książki poświęcone gramatyce języka hiszpańskiego na poziomach A1, A2, B1 i B2.

Cena 86,00 zł