Kursy języka hiszpańskiego online cieszą się coraz większą popularnością. I ostatnio

pytają nas o dobry kurs języka hiszpańskiego online.

Dobry kurs hiszpańskiego online, czyli jaki? Naszym zdaniem musi być wciągający jak dobry serial. Kończy się odcinek, a ty chcesz oglądać dalej. Jeżeli więc lubisz seriale, to Spanish Sitcom jest dla ciebie. Jedyny taki kurs języka hiszpańskiego online, w którym uczysz się języka i komunikacji w codziennych sytuacjach od bohaterów na ekranie.

Ta telenowela jest częścią Método Habla, kurs języka hiszpańskiego online. Całość obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2. Można więc zacząć uczyć się od zera. Jeżeli mieliśmy już wcześniej kontakt z hiszpańskim, to jest świetnym sposobem na przypomnienie sobie języka. Ten kurs pokazuje codzienne życie i uczymy się mówić tak jak przeciętny Hiszpan w Madrycie, którego przygody oglądamy.

Co otrzymujemy poza telenowelą?

Oglądamy więc 100 dydaktycznych video, słuchamy ponad 300 nagrań audio. Robimy ponad 750 interaktywnych ćwiczeń gramatycznych, w których sami poprawiamy własne ćwiczenia aż do osiągnięcia 70% poprawności.

Mamy 700 ilustracji i zdjęć pomagających w nauce słownictwa. Jest to kurs hiszpańskiego online z nauką wymowy. Ćwiczenia komunikacji opierają się na zadaniach ze słuchu i wypowiedziach ustnych. Mówimy i nagrywamy swoje wypowiedzi. Tak długo aż będziemy wymawiać poprawnie. I bez nauczyciela. Dlatego ten kurs online świetnie nadaje się dla osób zaczynających naukę języka. Każdy początkujący wie, ile czasu zajmuje nauka fonetyki. Tutaj można ćwiczyć bez stresu i wstydu.

Wiele osób chce zdawać certyfikaty językowe DELE. Tutaj ma okazje ćwiczyć umiejętności potrzebne do zdania DELE A1, DELE A2, DELE B1 i DELE B2.

Najlepiej sprawdź to sam, tydzień za darmo: https://ksiegarnia.siesta.pl/hiszpanski/1505-metodo-habla-a1-a2-b1-b2-completo-1-tydzien-gratis-kurs-j-hiszpanskiego-online.html

Habla con eñe

Método Habla A1-A2-B1-B2 1 rok Completo Kurs j.hiszpańskiego online

615,00 zł
Habla con eñe

Método Habla A1-A2-B1-B2 Completo 4 miesiące Kurs j. hiszpańskiego online

315,00 zł
Habla con eñe

Método Habla A1 1rok Kurs j. hiszpańskiego online

439,50 zł
Habla con eñe

Método Habla A1 4 miesiące Kurs j.hiszpańskiego online

214,50 zł
Habla con eñe

Método Habla A1 1 miesiąc Kurs j.hiszpańskiego online

114,50 zł
Habla con eñe

Método Habla A1+ nauczyciel 1 rok Kurs j.hiszpańskiego online

1 765,00 zł
Habla con eñe

Método Habla A2 + nauczyciel 1 rok Kurs j. hiszpańskiego online

1 765,00 zł
Habla con eñe

Método Habla A2 + nauczyciel 4 miesiące Kurs j. hiszpańskiego online

615,00 zł
Habla con eñe

Método Habla B1 1 miesiąc Kurs j. hiszpańskiego online

114,50 zł
Habla con eñe

Método Habla A2 4 miesiące Kurs j. hiszpańskiego online

214,50 zł
Habla con eñe

Método Habla A2 1 rok Kurs j. hiszpańskiego online

439,50 zł