Język hiszpański

Księgarnia hiszpańska

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich. Posługują się nim na co dzień setki milionów ludzi na Ziemi. Jest to drugi pod względem powszechności język na świecie, w dodatku łatwiejszy w nauce dla Polaków, niż angielski. Jego dobra znajomość może otworzyć przed Tobą wiele ciekawych możliwości.

W naszej księgarni hiszpańskiej znajdziesz pełen wybór interesujących książek hiszpańskojęzycznych. Oferujemy między innymi podręczniki, kompendia, słowniki, literaturę faktu, beletrystykę, biografie oraz serie dla dzieci i młodzieży pomagające w nauce hiszpańskiego. Posiadamy niemal 12 000 tytułów, których różnorodna tematyka pozwala każdemu miłośnikowi języka hiszpańskiego na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej.

Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić dla Ciebie praktycznie każdą książkę po hiszpańsku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury.

Język hiszpański