Język hiszpański

Antykwariat Język hiszpański 

Antykwariat Język hiszpański jest częścią naszej hiszpańskiej księgarni. Zawiera on hiszpańskie podręczniki, książki i CD wydane w poprzednich latach. Najbardziej popularne metody nauczania języka hiszpańskiego doczekały się w niektórych wypadkach drugiej i trzeciej wersji. Nie znaczy to, że starsze wersje są złe. Obserwujemy tendencję, że nowsze wydania są bardziej kolorowe, ale zawierają mniej materiału, mniej tekstów i ćwiczeń. Często też jeden poziom zaawansowania dzielony jest na kilka książek. Dla ułatwienia poruszania się w Antykwariacie podzieliliśmy go na podkategorie. 

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego

Znajdziemy w niej pierwsze wydania najbardziej znanych książek do hiszpańskiego. Wydały je SGEL, Edelsy, Anaya, SM oraz mniej znane w Polsce wydawnictwa jak Everest czy Espasa. Zazwyczaj obok podręcznika ucznia mamy zeszyty ćwiczeń i poradniki dla nauczycieli.

Następna podkategoria to Specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego

Są tu podręczniki do nauki prawniczego języka hiszpańskiego. Książki związane z hotelarstwem i biznesem. 

Osobną podkategorię tworzą Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Są tu gramatyki nie tylko hiszpańskie, ale również przeznaczone dla anglojęzycznych osób uczących się języka hiszpańskiego. 

Czasopisma hiszpańskie, CD, DVD i kasety

W tej części mamy starsze egzamplarze dwutygodnika Puntoycoma z CD. Są też płytki CD z nagraniami audio niektórych metod uczenia języka hiszpańskiego oraz materiały dydaktyczne na DVD.

Lektury po hiszpańsku

Lektury, które znalazły się w tej części to stare edycje tytułów mających już nowe wydania.

Słowniki hiszpańskie

Słowniki w antykwariacie to nieużywane książki, często już niepublikowane. Są jednak dobrze wydane i wartościowe.

Język hiszpański

Aktywne filtry

Ventana abierta sobre...

Ventana abierta sobre América Latina to pozycja z seri iLEER ES FIESTA z wyborem autorów z Ameryki Łacińskiej takich jak Ernesto Cardenal, Pablo Neruda, Carlos Fuentes czy Gabriel Garcia Marquez.

Cena 17,00 zł

A escena!

A escena! to pozycja z serii LEER ES FIESTA składających się z krótkich utworów literackich przeznaczonych do wystawienia na scenie teatralnej napisanych przez twórców z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, takich jak Rafael Alberi, Camilo Jose Cela czy Francisco Umbral. Dla miłosników literatury.

Cena 14,00 zł

Técnicas de correo...

Técnicas correo comercial Libro to podręcznik korespondencji handlowej w języku hiszpańskim przeznaczony dla studentów na poziomie średnio zaawansowanym. Składa się z trzech części ; różne rodzaje listów, 10 przykładów praktycznych z ćwiczeniami i wzory listów w Ameryce Łacińskiej .

Cena 42,00 zł
Punto final Alumno
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Punto final Alumno

Punto final Alumno to odręcznik przygotowujący do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 59,00 zł Cena 29,50 zł

Puesta a punto Profesor

Puesta a punto Profesor to siążka dla nauczyciela do nauki j. hiszpańskiego do podręcznika przygotowującego do DELE Escriba, hable, entienda...argumente

Cena 7,00 zł

Planet@ 2 Alumno

Kurs języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączący jak żaden inny metodą komunikatywną z systematyczna strukturą lekcji.

Cena 42,00 zł