Dla nauczyciela

Materiały językowe dla nauczycieli

Każdy nauczyciel języka obcego chce zmotywować swoich uczniów do regularnej nauki, zainteresować ich nauczanym przez siebie przedmiotem i przyczynić się do odnoszenia przez nich sukcesów. Nie jest to proste zadanie – dlatego warto zaopatrzyć się w językowe materiały dydaktyczne, które pomogą w odpowiedniej organizacji lekcji. Pomysłowo przeprowadzane zajęcia sprawią, że nauka języka obcego będzie bardziej efektywna i stanie się dla ucznia przyjemnością.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór specjalistycznych materiałów językowych dla nauczycieli pracujących z uczniami na każdym poziomie zaawansowania. Pozycje z naszego katalogu z pewnością podniosą ich kompetencje dydaktyczne oraz ułatwią im codzienną pracę. To książki zawierające przykłady sesji lekcyjnych, zestawy ćwiczeń, które można zaproponować uczniom, a także bazy lektur omawianych podczas zajęć.

Podręczniki dla nauczyciela Edelsy i Anaya przy zakupie egzemplarzy dla uczniów są gratis.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Odbiorcy hurtowi, tacy jak szkoły i uczelnie wyższe, są przez nas traktowani specjalnie – z myślą o nich wprowadziliśmy atrakcyjne zniżki dotyczące dużych zamówień książkowych. Ponadto współpracujące z nami placówki dydaktyczne otrzymują darmowe podręczniki językowe dla nauczycieli, a szkoły – książki, będące nagrodami w różnych konkursach, w których biorą udział uczniowie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas pomoce dydaktyczne dla nauczycieli języków obcych spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dla nauczyciela