Multimedia, ebooki i audiobooki

E-booki i audiobooki w językach obcych 

Współczesna technika pozwala nam na usłyszenie lub przeczytanie na ekranie tego, co dotychczas było dostępne wyłącznie w formie tradycyjnej książki. Otwiera to wiele nowych możliwości przed osobami uczącymi się języków obcych. Opracowania zagadnień językowych w formie audio stanowią cenną pomoc dydaktyczną dla uczniów i nauczycieli.

Dzięki łatwo dostępnym materiałom multimedialnym, nauka staje się ciekawsza, a osłuchanie się z brzmieniem języka następuje szybciej. Słyszenie wymowy zdań to bowiem znakomita pomoc dla osób, które dotąd korzystały jedynie z transliteracji.Większość wydawnictw hiszpańskich oferuje już nagrania audio gratis, możliwe do pobrania ze strony internetowej w momencie zakupu podręcznika.

U nas znajdziesz pełen wybór płyt CD i DVD, głównie z nagraniami w języku hiszpańskim. Posiadamy zarówno audiobooki językowe, umożliwiające przyjemne i efektywne zapamiętanie słówek i reguł, jak i znakomite powieści czytane przez lektorów z nienagannym akcentem. Polecamy również nasze ebooki obcojęzyczne, pozwalające Ci na radość z lektury niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Sprzedajemy również płyty z kursem języka hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz naukę, czy bardzo dobrze posługujesz się językiem obcym ­­­­­– u nas znajdziesz materiały na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do zakupu naszych ebooków i audiobooków po hiszpańsku oraz w języku angielskim. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej księgarni.

Multimedia, ebooki i audiobooki